ScrollToTop

O inwestycji

Osiedle z powodzeniem łączy w sobie nowoczesność i klasykę, prestiż i rodzinną atmosferę, doskonałą lokalizację i spokojne otoczenie. Idealne miejsce dla ludzi młodych potrzebujących szybkiej komunikacji z innymi miastami, ale także dla starszych szukających komfortu. Inwestycja powstaje w Jaworznie w kwadracie ulic Piekarskiej, Złotej, Tęczowej i Bogusławskiego. Bloki wzniesione są na płycie. Budynek od ulicy Piekarskiej posiada na dole lokale użytkowe (planowane są m.in. delikatesy oraz piekarnio-cukiernia).

 

Łącznie Cynamonowe Osiedle to 226 mieszkań o powierzchni od 35 m2 do 101 m2 (od 1 do 5 pokoi). Wszystkie mieszkania posiadają balkony poza parterami, gdzie przynależny jest taras i teren zielony. W bloku przy ulicy Piekarskiej tereny zielone znajdują się nad lokalami użytkowymi, dzięki czemu nie ma bezpośredniego dostępu do mieszkań z zewnątrz, w bloku przy ulicy Tęczowej teren zielony mieszkań wychodzi na ogrodzony i monitorowany dziedziniec.

 

Łącznie powstaje 14 klatek z maksymalnie 5 piętrami mieszkalnymi. Pod płytą Osiedla znajduje się garaż z 222 miejscami parkingowymi (windy od poziomu parkingu), na obiekcie mieści się również 96 miejsc postojowych naziemnych. 

 

 

  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1

Masz pytania? zadzwoń!

+48 32 751 91 51